Предложение для Ирана

محصولات مورد استفاده در مجموعه ها
چادر مخصوص بالگرد و تجهیزات ویژه
انواع محصولات فلزی، پارچه ای و چرم
اتصالات فلزی، انواع بست و گیره

لباس و وسایل نظامی
انواع کمربند، لوازم،
لباس کار، فرم و تجهیزات حفاظتی شخصی
هدایا

زاوُد
ترود
همکاری با شما افتخار ماست

«زاوُد ترود» در سال ۱۸۹۳ میلادی تاسیس گردید و در سال ۲۰۱۸ میلادی ۱۲۵ سالگی خود را جشن می گیرد. یک کارگاه صنایع دستی کوچک در گوشه خیابان های پِرِکِرِستنایا و دالنیایا در تاریخ ۲۷ فوریه ۱۹۱۸ میلادی (برابر ۰۸ اسفند ۱۲۹۶ خورشیدی) تبدیل می گردد به کارگاه حلبی سازی شراکتی «ترود» و سپس توسعه می یابد به شرکت توانای «زاوُد ترود» (سهامی خاص).

از گذشته این شرکت یکی از شرکت های اصلی و پیشرو در وزارت صنایع سبک اتحاد جماهیر شوروی در خصوص تولید محصولات پیچیده و تخصصی جهت استفاده در وزارت دفاع، وزارت کشور و سایر مجموعه های دفاعی و صنعتی بوده است.

این سنت تا به امروز همچنان ادامه دارد و تا کنون توسط نسل های بعدی مجموعه کارمندان این شرکت حفظ گردیده است. در حال حاضرشرکت «زاوُد ترود» (سهامی خاص) یکی از تامین کنندگان اصلی بسیاری از مشتریان کلیدی در روسیه می باشد، که از مهمترین آنها می توان وزارت دفاع فدراسیون روسیه را نام برد. متقاضیان محصولات تولیدی این شرکت عبارتند از سازمان ها و مراکز امنیتی، گارد ملی فدراسیون روسیه، وزارت حوادث غیر مترقبه روسیه، سرویس حفاظت فدرال روسیه و وزارت کشور روسیه.

این شرکت برای کلیه متقاضیان ذکر شده به عنوان تولید کننده و توسعه دهنده انواع لباس های فرم (تابستانه، زمستانه، غیر فصلی)، انواع وسایل و لوازم (پانچو (بارانی)، پانچو قابل تبدیل به چادر، کوله پشتی، کیف حمل اسناد، کیف حمل کالاهای قیمتی، کیف، کوله پشتی کیسه ای و انواع کیسه خواب)، انواع کمربند ها و کمربند های مخصوص جهت استفاده در رژه ها و بازدید ها، لوازم چرمی (انواع غلاف اسلحه، آویز باطوم، چراغ قوه، آویز حفاظتی، آویز چاقو)، انواع سپر ضد ضربه در برابر ضربه های مختلف، پوشش یا چادر مخصوص تجهیزات ویژه، بالگرد، هویتزر و غیره می باشد.

مشتریان این شرکت شامل شرکت هایی بزرگ و دولتی هستند از قبیل «روسکاسموس» فعال در حوزه فضایی، شرکت آهن و فولاد ماگنیتوگورسک، اِسبربانک، گورکوفسکی اتومبیلی زاود، ترانس‌ نفت، گازپروم نفت، تویوتا و بیش از ۱۷۹۰۰ شرکت دیگر.

برای تمامی آنها این شرکت به عنوان توسعه دهنده و تولید کننده گروه های مختلف لباس فرم (تابستانه، زمستانه، مخصوص استفاده در حوزه متالوژی، حفاظت کننده در برابر آلودگی های صنعتی، در برابر کاهش دمای هوا، در برابر گازهای متصاعد شونده، در برابر نفت و محصولات نفتی)، انواع فرم های دارای علائم هشدار دهنده و لوازم حفاظت شخصی (کمربند ایمنی و غیره) محسوب می گردد.

چرخه کامل تولید انواع مختلف بست ها از قبیل: بست شیلنگ، بست لوله، بست روکش دار، بست پلاستیکی، بست آچاری، بست لوله پایه دار؛ اتصالات فلزی: مخصوص تولید فرم ها و کمربند های نظامی در صنایع سبک؛ قطعات کاربردی در کفش های تخصصی، بست ها و گیره های کاربردی در کامیونت؛ اتصالات مخصوص سایبان؛ سپر های ضد ضربه، انوع محصولات فلزی و اتصالات، محصولات تولیدی از پارچه، چرم و  بندهای تولیدی بر اساس خواست متقاضی از میان ۶۰۰۰ محصول مختلف و یا سفارشی همگی  در «زاوُد ترود» انجام می پذیرد. 

از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۸ میلادی محصولات تولیدی شرکت «زاوُد ترود» (سهامی خاص) در نمایشگاه های بین المللی  فدرال در کشور روسیه، کشورهای مستقل مشترک المنافع و اروپا ارائه گردیده است.

مساحتشرکت «زاوُد ترود» (سهامی خاص) ۵ هکتار می باشد. تعداد افراد شاغل در شرکت «زاوُد ترود» (سهامی خاص) ۱۰۰۰ نفر می باشد، و دارای تجهیزات پیشرفته و کارگاه های تولیدی مختلفی (کارگاه فنی، کارگاه آبکاری، کارگاه رنگ کاری، کارگاه ابزار آلات، کارگاه مونتاژ و چند کارگاه دوخت) می باشد، که امکان تولید محصولات دارای کیفیت بالاتر و تولید در زمان کوتاه تر را بوجود می آورند. در هر مرحله از فرآیند تولید کلیه محصولات توسط بخش کنترل فنی مورد بازرسی قرار میگیرند، که این خود باعث عدم وجود نقص فنی در محصول نهایی تولیدی می شود.

ویژگی اصلی محصولات تولیدی شرکت «زاوُد ترود» (سهامی خاص)، که امکان رقابت آنها را با محصولات تولیدی سایر شرکت ها فراهم می آورد کیفیت بالای مستمر و پیوسته محصولات تولیدی این شرکت و مطابقت آنها با استاندارد های بین المللی می باشد.

در حال حاضر شرکت «زاوُد ترود» (سهامی خاص) دارای توان تولیدی و فنی، فکری و انسانی بالایی می باشد، که این موضوع خود تضمینی است بر اطمینان از فعالیت ها، رشد و توسعه آن در آینده.

روسیه، شهر نیژنی نووگورود، خیابان لارینا، پلاک: ۱۸،کد پستی: ۶۰۳۱۵۲
تلفن: ۸۱-۸۱-۴۶۶ (۸۳۱) ۷+